Burak Özçivit: Her şeyim var, hayattan zevk almıyorum

0

Burak Özçivit de şöhret hastalığı olarak bilinen ‘tükenmişlik sendromu’na yakalandı. Yakışıklı oyuncu yakın çevresine “Hayatta istediğim her şeyi elde ettim ama artık zevk almıyorum” diyor.

Yıllar Önce Meryem Uzerli’nin yakalandığı tüm Türkiye’de bilinmesini sağladığı tükenmişlik sendromuna yakışıklı oyuncu Burak Özçivit de yakalandı. Yıllardır hiç aralıksız çalışan Özçivit’in, bu rahatsızlığı nedeniyle terapiye gittiği öğrenildi.

“HİÇBİR ŞEYDEN ZEVK ALAMIYORUM”

Terapistine içini döken Özçivit, “Ben bu hayatta istediğim her şeyi elde ettim. Canım kahve içmek istedi Paris’e gittim. Gezmek istedim Ortadoğu’ya gittim, ama artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum”dediği öğrenildi. Bu sorunu yüzünden tedavi sürecine başlayan Özçivit’e, eşi Fahriye Evcen’in de destek olduğu öğrenildi.

“Ben bu hayatta istediğim her şeyi elde ettim. Canım kahve içmek istedi Paris’e gittim. Gezmek istedim Ortadoğu’ya gittim, ama artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum”

“SEVDİĞİM KADINLA EVLENDİM”

Eşiyle ilgili de terapistine konuşan Özçivit’in, “Ben sevdiğim kadınla evlendim. Bana her zaman yardımcı oldu, oluyor” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Bu rahatsızlığı yüzünden yeni sezon için gelen işleri de geri çevirdiği söylenen Özçivit, yakın zamanda ekranlarda görünmeyeceği öğrenildi.

Güneş

OKU:  Hadise: Bunu ailece atlatacağız
Share.

Comments are closed.