Mucize gercek mi oluyor? Michael Schumacher tedaviye cevap veriyor…

0

Formula 1 efsanesi Michael Schumacher’in, tedaviye cevap vermeye başladığı iddia edildi.

Milliyet’te yer alan “fizyoterapist eşliğinde ilk adımlarını attı” haberi ise tamamiyle asparagas niteliği taşıyan bir haber, zira dünya medyasında ve ajanslarda bu yönde bir haber mevcut değil.

Ferrari’nın eski patronu Luca Cordero di Montezemolo, Formula 1’in efsane pilotu Michael Schumacher ile ilgili önceki gün yaptığı açıklamada, efsanevi pilotun tedaviye cevap vermeye başladığını ve beyin hasarlarından geri dönüş sağlayacağına inandığını söyledi. Di Montezemolo Şubat ayında Schumacher’in durumunun iyi olmadığı yönünde açıklama yapmıştı.

Son zamanlarda gelen haberler, yedi kez Formula 1 dünya şampiyonu olan pilotun 2013’de geçirdiği kayak kazasından bu yana durumunun kötüye gittiği yönündeydi. 2.5 yıldır sağlık durumuyla ilgili sürekli kötü haberler gelen Michael Schumacher ile ilgili ilk kez olumlu bir iddia ortaya atıldı.

Ferrari’nın eski patronu di Montezemolo, 2000 ve 2004 yılları arasında beş kes üst üste dünya şampiyonu olan Schumacher için, Pazartesi günü hayranlarına umut verdi.

“Tedaviye tepki verdiğini bilmek beni çok memnun etti” açıklamasını yaptı.

“Ben onun ne kadar güçlü olduğunu biliyorum ve bu çok çok zorlu durumdan kurtulabileceğine dair ümit taşıyorum” açıklamasını yaptı.

Konuyla ilgili henüz resmi açıklama yapılmazken, ilk kez pozitif bir haber duyulması efsane ismin hayranlarını heyecanlandırdı. Son olarak geçtiğimiz ay, Schumacher’i görebilen ender insanlardan olan Ferrarı patronu Luca Montezemolo, Alman pilotun tedaviye olumlu cevap verdiğini söyleyerek, yakında iyileşmeye başlayabileceğini söylemiş ancak detay vermemişti.

OKU:  Komadaki Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl?
Share.

Comments are closed.