Avicii’nin Ailesi: Yaşam, anlam ve mutluluk hakkındaki düşüncelerinde zorlanıyordu

0

Geçtiğimiz hafta Umman’daki bir otel odasında ölü bulunan ve ‘Avicii’ ismiyle tanınan İsveçli ünlü yapımcı ve DJ Tim Bergling’in ailesi, çocuklarının intihar ettiğini ima eden bir açıklama yayınladı.

Genç DJ Avicii’nin 28 yaşında hayatını kaybetmesi müzik dünyasını şoke etmişti. 20 Nisan’da yaşamını yitiren Avicii’nin ölüm nedeni belli değildi.

Avicii’nin ailesinin açıklaması şöyle:

“Oğlumuz Tim bir arayıcıydı, varoluşsal sorulara yanıtlar arayan kırılgan bir sanatçı ruhtu. Aşırı strese yol açan sert bir hızla seyahat eden ve çok çalışan bir mükemmeliyetçiydi. Gezilerini sonlandırınca mutlu olmak için hayatta bir denge bulmak ve en sevdiği şey olan müzik yapmayı istedi. Yaşam, anlam ve mutluluk hakkındaki düşünceler konusunda zorluk yaşıyordu. Daha fazla devam edemezdi. Huzur bulmak istedi. Tim kendini içinde bulduğu iş dünyası makinesi için uygun değildi, hayranlarını seven ancak spot ışıklarından çekinen hassas biriydi.”

Dünyaca ünlü DJ Avicii Umman’da hayatını kaybetti!

İsveçli ünlü DJ Avicii’nin Umman’ın Maskat şehrinde ölü olarak bulunduğu açıklandı.

İsveçli Meşhur DJ Avicii 28 yaşında hayatını kaybetti. DJ’in yayıncısı asıl adı Tim Bergling olan Avicii’nin bugün öğleden sonra Umman’ın Maskat şehrinde ölü bulunduğunu basına duyurdu. Ölüm nedeninin söylenmediği açıklamda,sanatçının ailesinin istediği üzerine Avicii’nin ölümüne dair detaylı bilgiye yer verilmedi.

OKU:  Zaman Tedavi Etmez
Share.

Comments are closed.